SUGEROWANA TRASA DOJAZDU DO NIECHORZA od strony Szczecina – sezon 2020

Jadąc samochodem do Niechorza od strony Szczecina, należy kierować się w stronę Gdańska – drogą ekspresową S6.
Z drogi ekspresowej S6 zjeżdżamy w miejscowości Płoty i kierujemy się do Gryfic – drogą nr 109
Z Gryfic należy jechać drogą nr 110 przez Cerkwicę i Karnice, a w Lędzinie na rondzie skręcić w drogę nr 102,  która poprowadzi Państwa aż do Niechorza. 

 

JAK DOJECHAĆ SAMOCHODEM:

Jeśli wjechałeś do Niechorza ulicą Trzebiatowską, na skrzyżowaniu ulic Trzebiatowskiej, Polnej, i Kolejowej, należy przy znaku STOP skręcić w lewo w ulicę Polną. Dom Wczasowy KORMORAN znajduje się około 500m od tego skrzyżowania przy ulicy Polnej 23. Jest to jeden z najwyższych budynków w okolicy, jest wyraźnie oznakowany nazwą „Kormoran”.

Jeśli wjechałeś do Niechorza od strony Rewala i latarni morskiej ulicą Klifową i Polną, jedź ulicą Polną, za latarnią morską skręć w prawo, a potem w lewo. Ten wysoki budynek po prawej stronie to właśnie Dom Wczasowy KORMORAN.

Jeśli wjechałeś do Niechorza od strony Pogorzelicy, jedź cały czas główną ulicą, po kolei: Aleją Bursztynową, przez ulicę Kolejową aż do ulicy Polnej. Dom Wczasowy KORMORAN mieści się po lewej stronie, przy ul. Polnej 23.

Nie możesz trafić? Zadzwoń, pokierujemy Cię.
tel. 500 13 43 53
tel. 91 38 63 420

 

JAK DOJECHAĆ AUTOBUSEM:

Jeśli planujesz podróżować autobusem, proponujemy dojechać do Szczecina, Gryfic lub Kamienia Pomorskiego, gdzie można przesiąść się na autobusy firm PKS Gryfice oraz PKS Szczecin. Kilka / kilkanaście razy dziennie odjeżdżają one do Niechorza. Dworzec PKS w Niechorzu znajduje się około 600m od Domu Wczasowego KORMORAN.

 

JAK DOJECHAĆ KOLEJĄ:

Nie ma bezpośrednich połączeń kolejowych do Niechorza. Należy dojechać pociągiem do Szczecina, Gryfic lub Kamienia Pomorskiego i tam przesiąść się na autobus jadący do Niechorza.